ZAPRIMANJE KANDIDACIJSKIH LISTA I KANDIDATURA

ZAPRIMANJE KANDIDACIJSKIH LISTA I KANDIDATURA
20. travnja, 2021. u 13:08:51

OPĆINSKO IZBORNO POVJERENSTVO 

OPĆINE BOL

PREDMET: ZAPRIMANJE KANDIDACIJSKIH LISTA I KANDIDATURA

Prijedlozi kandidacijskih lista za izbor članova Općinskog vijeća Općine Bol i prijedlozi kandidatura za Općinskog načelnika Općine Bol zaprimaju se u prostorijama Općine Bol, na adresi Uz Pjacu 2, 21420 Bol u slijedećim terminima:

  • PONEDJELJAK 26. travnja 2021. godine od 8,00 do 14,00 sati
  • UTORAK 27. travnja 2021. godine od 8,00 do 14,00 sati
  • SRIJEDA 28. travnja 2021. godine od 8,00 do 14,00 sati
  • ČETVRTAK 29. travnja 2021. godine od 8,00 do 15,00 sati

Prijedlozi kandidacijskih lista i kandidata, očitovanja o prihvaćanju kandidature, obrasci za prikupljanje potpisa birača, obavijesti o otvaranju posebnih računa za financiranje izborne promidžbe i drugo, podnose se isključivo na obrascima čiji sadržaj i oblik propisuje Državno izborno povjerenstvo Republike Hrvatske.

Izborne sudionike upućujemo na internetsku stranicu Državnog izbornog povjerenstva Republike Hrvatske www.izbori.hr na kojoj su objavljene Obvezatne upute, priopćenja, obavijesti i upute Državnog izbornog povjerenstva vezane uz propisane rokove, obrasce, redoslijed izbornih radnji, financiranje izborne promidžbe i drugo vezano uz izborni postupak i provedbu izbora.

PREDSJEDNICA OIP BOL:

MORANA PETRANIĆ

 

 

Skip to content