Sastav Vijeća općine Bol

26. lipnja, 2013

Na konstituirajućoj sjednici Općinskog vijeća za predsjednika je izabran Doro Adulmar…

Na konstituirajućoj sjednici Općinskog vijeća za predsjednika je izabran Doro Adulmar za kojega je glasala njegova lista birača (3) i lista koalicije HDZ-a (3). Protiv su bili vijećnici SDP-a (4), a suzdržan je bio Ivica Šćepanović (1 glas). Dora Adulmara predložio je Odbor za izbor i imenovanja (Frane Lukšić, Matko Baković, Tomi Fabijanović, Dinko Karninčić i Sani Bodlović) a kako je kod glasovanja dobio potrebnih 6 glasova, nije se ni raspravljalo o prijedlogu SDP-a da predsjednica Vijeća bude Sani Bodlović.

Prvi potpredsjednik će biti Matko Baković (6 “za”, 4 “protiv” i 1 “suzdržan), a drugi potpredsjednik Vijeća je Boris Škrbić (10 “za”, nitko protiv, 1 “suzdržan”).

Više detalja o tijeku konstituirajuće sjednice pogledajte na stranicama boljani.info.

alt


Skip to content