Sastav Vijeća općine Bol

26. lipnja, 2013. u 9:32:23

Na konstituirajućoj sjednici Općinskog vijeća za predsjednika je izabran Doro Adulmar…

Na konstituirajućoj sjednici Općinskog vijeća za predsjednika je izabran Doro Adulmar za kojega je glasala njegova lista birača (3) i lista koalicije HDZ-a (3). Protiv su bili vijećnici SDP-a (4), a suzdržan je bio Ivica Šćepanović (1 glas). Dora Adulmara predložio je Odbor za izbor i imenovanja (Frane Lukšić, Matko Baković, Tomi Fabijanović, Dinko Karninčić i Sani Bodlović) a kako je kod glasovanja dobio potrebnih 6 glasova, nije se ni raspravljalo o prijedlogu SDP-a da predsjednica Vijeća bude Sani Bodlović.

Prvi potpredsjednik će biti Matko Baković (6 “za”, 4 “protiv” i 1 “suzdržan), a drugi potpredsjednik Vijeća je Boris Škrbić (10 “za”, nitko protiv, 1 “suzdržan”).

Više detalja o tijeku konstituirajuće sjednice pogledajte na stranicama boljani.info.

alt


Skip to content