PROTUEPIDEMIJSKE MJERE ZBOG BOLESTI COVID19

16. studenoga, 2021. u 9:50:36

Dana 16. studenog 2021. godine stupila je na snagu odluka o uvođenju posebne sigurnosne mjere za smanjenje širenja odnosno smanjenje rizika prijenosa bolesti COVID 19.

Prema navedenoj odluci sve stranke koje dolaze u službene prostorije općine Bol dužni su predočiti  EU digitalnu COVID potvrdu, ili drugi odgovarajući dokaz o cijepljenju, preboljenju, odnosno testiranju na bolest COVID 19.

Osobe koje odbiju predočiti EU digitalnu COVID potvrdu ili drugi odgovarajući dokaz, ne mogu ulaziti i boraviti u službenim prostorijama općine Bol.

Rad sa strankama u uredima općine Bol je određen u vremenu od 08.30 do 10.00 sati svakog radnog dana.

Načelnica

Katarina Marčić