Program proslave 5. kolovoza 2022.

2. kolovoza, 2022. u 15:47:30

Poštovani građani Bola i Murvice,

dragi prijatelji i gosti !

Dana 05. kolovoza 2022. godine slavimo dan općine Bol i blagdan Gospe od sniga, odnosno bolsku Fjeru.

Istog dana slavimo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Slavimo 27-u obljetnicu slavne oslobodilačke vojnoredarstvene akcije Oluja, kojom je konačno slomljena agresija Srbije na našu domovinu Hrvatsku.

Posebnu zahvalnost izražavamo našim braniteljima.

Praznik ćemo obilježitit u petak, 05. kolovoza 2022. godine:

Polaganjem vijenca na Spomenik palima za domovinu Hrvatsku kod Dominikanskog samostana u 10.00 sati, te polaganjem vijenca kod biste Joze Bodlovića u centru mjesta.

Svečanom sjednicom vijeća općine Bol na kojoj će se dodijeliti ovogodišnja javna priznanja općine Bol, u 11.00 sati.

Svečanom svetom misom u Veloj crikvi (Dominikanski samostan) sa početkom u 20.00 sati.

Zabavno-gastronomskim programom u centru mjesta na kojem će nastupiti Goran Karan i Dino Petrić sa pratećom grupom Vatrometom u centru mjesta u 23.00 sata.

Građanima Bola i Murvice, prijateljima i gostima čestitamo nadolazeći blagdan.

Želimo vam da ga proslavite dostojanstveno i u miru.

Zdravi i veseli bili !

Načelnica                                                                                                                           Predsjednica vijeća

Katarina Marčić                                                                                                              Nataša Paleka Jakšić