Prezentacija Bola u Ljubljani

Prezentacija Bola u Ljubljani
2. ožujka, 2012. u 11:45:30

Turistička zajednica općine Bol u suradnji sa predstavništvom HTZ-e u Sloveniji organizira u Ljubljani posebnu prezentaciju turističke ponude Bola. Prezentacija će se održati u srijedu, 18. travnja 2012. godine u prostorijama predstavništva HTZ-e u Ljubljani, Gosposvetska 2, sa početkom u 11 sati. Na ovom skupu biti će nazočni predstavnici svih važnijih tiskovnih i elektronskih medija, te predstavnici svih važnijih touroperatora u Sloveniji.
Ovim putem, TZO Bol poziva sve zainteresirane da sudjeluju u ovoj prezentaciji, bilo osobnom nazočnošću ili dostavom svojih promidžbenih materijala koji bi bili uvršteni u posebnu press mapu za ovu prigodu.

Ukoliko ste zainteresirani za nastup u Ljubljani molimo da kontaktirate TZO Bol putem e-maila ili osobno.

Skip to content