Dobro došli na službene stranice Općine Bol

Novosti

28. studenoga, 2023

Usvojena Teritorijalna strategija razvoja otoka Splitsko-dalmatinske županije

Na 24. sjednici Županijske skupštine Splitsko-dalmatinske županije održane 27.11.2023., usvojen je dokument Teritorijalne strategije razvoja otoka Splitsko-dalmatinske županije kao dopune Planu razvoja Splitsko-dalmatinske županije 2022. – 2027. Dokument srednjoročni je akt strateškog...
23. studenoga, 2023

Humanitarna udruga “Dobra volja”

Od 20. do 24.11. Crveni križ Brač provodi diljem otoka humanitarnu akciju prikupljanja hrane, higijenskih potrepština i ostalog za potrebe HU Dobra Volja. Akciju će podržati sve osnovne škole i vrtići, a...
Općina Bol Placeholder Slika
20. studenoga, 2023

JAVNI NATJEČAJ za imenovanje PROČELNIKA / PROČELNICE JEDINSTVENOG UPRAVNOG ODJELA OPĆINE BOL

Temeljem odredbe članka 17. i 19. stavka 2. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi („Narodne novine“, broj 86/08, 61/11, 4/18, 98/18 i 112/19), u nastavku teksta: Zakon),...
Općina Bol Placeholder Slika
9. studenoga, 2023

JAVNI NATJEČAJ za obavljanje prijevoza putnika cestovnim vlakom na području Općine Bol

JAVNI NATJEČAJ za obavljanje prijevoza putnika cestovnim vlakom na području Općine Bol
8. studenoga, 2023

JAVNI POZIV za dodjelu kompostera za kućno kompostiranje i/ili kanti za odvojeno sakupljanje otpada

JAVNI POZIV za dodjelu kompostera za kućno kompostiranje i/ili kanti za odvojeno sakupljanje otpada KANTE I KOMPOSTERI-JAVNI POZIV 2023[121720] ZAHTJEV- KANTE I KOMPOSTERI
Općina Bol Placeholder Slika
18. listopada, 2023

Poziv na 4. sjednicu vijeća Općine Bol u 2023.

Poziv 4. sjed. 2023. vijeća općine Zapisnik sa 3. sjednice vijeća 2023 Donošenje polugodišnjeg izvještaja o izvršenju proračuna Izvještaj o izvršenju polugodišnjeg proračuna za siječanj lipanj 2023 Obrazloženje o polugodišnjem izvještaju proračuna...
12. listopada, 2023

Poziv zainteresiranoj javnosti – Idejno rješenje kućica za prodaju suvenira na šetnici

Škuribanda” je naziv za projekt bolskih kućica za suvenire. Koncept je bio oblikovati inovativan proizvod, kućicu koja je kompaktna i jednostavna kad je zatvorena te varijabilna i praktična kao otvorena. Jednostavnim otvaranjem...
9. listopada, 2023

Obavijest o dodjeli bespovratnih sredstava od strane MRRFEU Općini Bol za projekt „Parterno uređenje ulice Rudina i rampe na Studencu u Bolu“.

Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije dodjelilo je Općini Bol bespovratna sredstva u iznosu od 64.000,00 €. Sredstva su dodjeljena u skladu sa Odlukom o odabiru projekata, prema Programu razvoja otoka...
Općina Bol Placeholder Slika
6. listopada, 2023

Oglas Općinskog suda – Stalna služba u Splitu

Oglas Općinskog suda – Stalna služba u Splitu
Skip to content