Pisano testiranje natječaja

NATJEČAJ za prijam u službu u Općinu Bol, Jedinstveni upravni odjel , na radno mjesto:

- REFERENT ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO -  vježbenik (1 izvršitelj m/ž), na određeno vrijeme - vježbenički staž traje 12 mjeseci, za puno radno vrijeme.

Povjerenstvo za provođenje natječaja za prijam u službu za prijam u službu u Općinu Bol, Jedinstveni upravni odjel, na radno mjesto  referent za financije i računovodstvo-vježbenik (1 izvršitelj m/ž), vježbenički staž traje 12 mjeseci, za puno radno vrijeme, u sastavu:

1. Mate Petrić-predsjednik

2. Nives Serventi-član

3. Svjetlana Baković-član

nakon provedenog pisanog testiranja, dana 18. travnja 2016. g, utvrdilo je rezultate pisanog testiranja za radno mjesto  referent za financije i računovodstvo-vježbenik.

REZULTATI PISANOG TESTIRANJA ZA RADNO MJESTO REFERENT ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO VJEŽBENIK:

RED.

BR.

IME I PREZIME

BODOVI-PISANI TEST (od mogućih 8)

1.

KATARINA MARTINIĆ

5,5

Navedena kandidatkinja može pristupiti intervjuu koji će se obaviti dana 20. travnja 2016. godine s početkom u 11,00 sati.

POVJERENSTVO ZA PROVEDBU NATJEČAJA ZA PRIJAM U SLUŽBU

PREDSJEDNIK:

Mate Petrić

za prijam u službu u Općinu Bol, Jedinstveni upravni odjel , na radno mjesto:

- REFERENT ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO-vježbenik (1 izvršitelj m/ž),  na određeno vrijeme-vježbenički staž traje 12 mjeseci, za puno radno vrijeme.

Povjerenstvo za provođenje natječaja za prijam u službu za prijam u službu u Općinu Bol, Jedinstveni upravni odjel, na radno mjesto referent za financije i računovodstvo-vježbenik (1 izvršitelj m/ž), na određeno vrijeme-vježbenički staž traje 12 mjeseci, za puno radno vrijeme, u sastavu:

1. Mate Petrić-predsjednik

2. Nives Serventi-član

3. Svjetlana Baković-član

nakon provedenog pisanog testiranja i intervjua, dana 20. travnja 2016. g, utvrdilo je niže navedenu rang listu kandidata za radno mjesto referent za financije i računovodstvo-vježbenik.

REZULTATI PISANOG TESTIRANJA ZA RADNO MJESTO REFERENT ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO-VJEŽBENIK:

RED.

BR.

IME I PREZIME

BODOVI-PISANI TEST (od mogućih 8)

BODOVI-INTERVJU

(od mogućih 8)