Superbrands Croatia 2010.

Na temelju glasova stručnog vijeća sastavljenog od 65 članova, priznatih poslovnih i marketinških stručnjaka iz hrvatskih medija, agencija, domaćih i stranih korporacija, sveučilišta i stručnih organizacija, ali i na temelju glasova više od 23.000 kupaca-potrošača, općina Bol uvrštena je među vodeće tržišne marke u Hrvatskoj.

Organizacija Superbrands, prisutna je u 88 zemalja, provodi svoje aktivnosti s ciljem promicanja discipline brandinga, identifikacije izvrsnih robnih marki,  te edukacije poslovne i opće javnosti.

Sukladno tome Bol dobiva mogućnost za vremenski neograničeno korištenje nagradnog znaka (zlatna medalja) Superbrands Croatia 2010 na svim proizvodima, prodajnim mjestima, marketinškim materijalima i komunikacijskim kanalima u Hrvatskoj kao i stranim tržištima.